Bezmyślność kierowcy BMW na Obwodnicy Trójmiasta – groźne zdarzenie drogowe

Gwałtowne i nieprzewidziane działania kierującego pojazdem marki BMW, doprowadziły do powstania niebezpiecznej sytuacji na Obwodnicy Trójmiasta. Mężczyzna ten niespodziewanie wtargnął na pas ruchu, na którym poruszała się młoda kobieta, następnie nagle wyhamował. Niestety, ten nieoczekiwany manewr spowodował, że kierująca straciła kontrolę nad swoim samochodem, który zaczął wirować wprost na jezdni.

Tytułem: „Skandaliczne zachowanie kierowcy BMW na Obwodnicy Trójmiasta” nagranie dokumentujące całe zdarzenie ukazało się na kanale STOP CHAM na YouTube. Jak dowiadujemy się z opisu dołączonego do filmu, incydent miał miejsce w poniedziałek 19 lutego. Podczas jazdy w stronę Gdańska na obwodnicy trójmiasta, kierowca BMW niespodziewanie wtargnął na pas ruchu Toyoty Yaris, za której kółkiem siedziała młoda kobieta. Ta, w desperackiej próbie uniknięcia kolizji, wpadła w poślizg i uderzyła o barierki oddzielające pasy ruchu, co skutkowało całkowitym zniszczeniem jej pojazdu.

W opisie filmu dodano również informacje, że na Toyocie znajdowały się zielone liście, symbolizujące młodego kierowcę. Prędkość, z jaką poruszali się uczestnicy zdarzenia wynosiła około 100 km/h. Dzięki szybkiej reakcji i pełnej koncentracji kierowcy ciężarówki, który wcześniej był wyprzedzany przez Toyotę, udało się uniknąć dalszej katastrofy – kobieta nie została staranowana i ostatecznie przeżyła groźne zdarzenie.