Aktywna Plaża 2021 – zawody siatkarskie w Gdyni

Sezon na aktywności na świeżym powietrzu rozpoczęty! To także sezon na wydarzenia sportowe i już 10 lipca rozpoczną się plażowe rozgrywki w ramach eventu Aktywna Plaża 2021. Wydarzenie nazywane jest  siatkarskim świętem i cieszy się ogromną popularnością!

Siatkarskie mecze 40 drużyn

Miłośnicy siatkówki już w przyszły weekend zbiorą się na śródmiejskiej plaży w Gdyni. Siatkówka plażowa to znakomite widowisko i świetna rozrywka także dla samych graczy. Aktywna Plaża 2021 szybko zebrała pełną listę uczestników, czyli 40 zespołów. Emocjonujące rozgrywki będą trwały dwa dni – 10 i 11 lipca.

Aktywna Plaża to zawody siatkówki męskiej i żeńskiej, dlatego turniej będzie także ucztą dla oczu. Czy jest coś piękniejszego niż wysportowane ciała, pełnych energii ludzi?

Co ciekawe, udział w turnieju kosztował 50 zł. Nie jest to dużo, jak na całą drużynę, ale mimo wszystko uczestnictwo nie było bezpłatne. Dlaczego o tym mówimy? Bo lista chętnych do wzięcia udziału w zawodach była pełna zaledwie w tydzień! To tylko udowadnia, jak bardzo jesteśmy stęsknieni wydarzeń w przestrzeni publicznej. Co prawda turniej siatkarski w Gdyni zawsze cieszy się dużą popularnością, ale tego rodzaju eventy po 15 miesiącach lockdownu cieszą podwójnie.

Atrakcyjne nagrody

Sport to zdrowie, a sukcesy w sporcie wiążą się z wieloma profitami. Uczestnicy konkursu Aktywna Plaża 2021 mają szansę na wygranie fantastycznych nagród. Zwycięskie drużyny otrzymają po 2,500 zł nagrody. Przewidziano również pamiątkowe puchary i medale, które są obowiązkowym elementem wszystkich zawodów sportowych. Drużyny mogą również liczyć na nagrody czysto sportowe, czyli wysokiej jakości sprzęt. My jesteśmy zachwyceni, a Wy wybieracie się na turniej Aktywna Plaża 2021?