Wyjątkowy koncert kolęd w Trąbkach Wielkich już 4 stycznia!

W niedzielę, 4 stycznia 2026 roku, o godzinie 18:45, mieszkańcy Trąbek Wielkich i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym Koncercie Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie odbędzie się w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP, a jego program wypełnią kolędy zespołu Skaldowie, wzbogacone muzyką Jacka Zielińskiego i słowami Leszka Aleksandra Moczulskiego.

Artyści

Na scenie zaprezentuje się Orkiestra Kameralna Symfoników Gdańskich, której towarzyszyć będzie Chór Miasta Pruszcz Gdański „Espectro”. Wśród zaproszonych gości znajdzie się również Jan Budziaszek, który swoim występem doda wydarzeniu szczególnego charakteru. Koncert zapowiada się jako niezapomniane przeżycie, pełne emocji i świątecznego klimatu.

Atmosfera i Odbiorcy

Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału nie tylko mieszkańców Gminy Trąbki Wielkie, ale wszystkich miłośników muzyki i świątecznej atmosfery. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do spotkania z bliskimi i wspólnego przeżywania magii świąt poprzez piękno muzyki i refleksję nad jej przesłaniem.

Nie przegap tej okazji, aby zanurzyć się w dźwiękach, które na nowo przypomną o istocie świąt Bożego Narodzenia i stworzą niezapomniane wspomnienia.

Źródło: facebook.com/GminaTrabkiWielkie