Spotkania sąsiedzkie „WyjdźMY na dwór” powracają do Gdyni

W najbliższą sobotę, 17 czerwca, szykuje się kolejna edycja spotkań sąsiedzkich pod nazwą „WyjdźMY na dwór”. Tym razem wydarzenie odbędzie się na terenie podwórka kamienicy Bankowiec. Organizatorem imprezy jest Rada Dzielnicy Śródmieście, która zaprasza mieszkańców do wspólnego spędzenia czasu od godziny 12:00 do 18:00. Na uczestników czeka szereg atrakcji, wśród których znajdą się gry oraz zabawy dla dzieci, podwórkowa wyprzedaż, a także jazzowy koncert muzyków z projektu Boskie Ciałko.

Spotkania sąsiedzkie „WyjdźMY na dwór” odbywają się w śródmiejskiej dzielnicy Gdyni i są inicjatywą organizowaną przez lokalną Radę Dzielnicy Śródmieście. W minionym roku miały miejsce dwie edycje tego wydarzenia. Jak informuje radna Paulina Filipowicz, koordynatorka spotkania, poprzednie odsłony przyciągnęły setki mieszkańców Gdyni, co było niezaprzeczalnym argumentem za kontynuacją tej serii spotkań również w bieżącym roku.

Organizatorzy zdecydowali się ponownie wybrać na miejsce spotkania urokliwe podwórko kamienicy Bankowiec, zlokalizowane przy ulicy 3 Maja 27/31. Jego niezaprzeczalny urok i charakterystyczna atmosfera doskonale sprawdzą się jako tło dla organizacji takich imprez.