Policja poszukuje mężczyzn związanych z kradzieżą w drogerii w Gdyni

W Gdyni, w dzielnicy Redłowo, funkcjonariusze policji prowadzą intensywne działania w związku z kradzieżą, która miała miejsce w drogerii przy ulicy Wielkokackiej. Zdarzenie to miało miejsce 18 października 2025 roku, a skradziono towar o łącznej wartości 1 515,87 zł. Dzięki analizie nagrań z monitoringu, policja zidentyfikowała potencjalnych sprawców, których tożsamość pozostaje na razie nieznana.

Charakterystyka poszukiwanych osób

Pierwszy z mężczyzn, który mógł być zamieszany w incydent, ma około 35 lat. Jego sylwetka jest szczupła, a wzrost wysoki. Włosy są krótkie, w kolorze brązowym. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, ciemne spodnie oraz czarne sportowe obuwie.

Drugi mężczyzna, również podejrzany o udział w kradzieży, wydaje się mieć około 25 lat. Jest szczupły, z krótkimi rudymi włosami. Podobnie jak pierwszy mężczyzna, miał na sobie czarną kurtkę oraz czarne buty.

Apel do społeczeństwa

Dotychczasowe działania śledcze nie pozwoliły na ustalenie tożsamości mężczyzn, dlatego policja apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w tej sprawie. Osoby, które rozpoznają osoby z nagrań monitoringu lub mają jakiekolwiek informacje na temat ich tożsamości czy miejsca pobytu, są proszone o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowie. Można dzwonić pod numer telefonu 47-74-21-255 bezpośrednio do dyżurnego komisariatu lub na numer alarmowy 112.

Współpraca społeczności z organami ścigania jest kluczowa dla rozwiązania tej sprawy i zapewnienia bezpieczeństwa w lokalnej społeczności. Każda, nawet najmniejsza wskazówka, może okazać się istotna dla postępu w śledztwie.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Gdyni