Impreza morska w Gdyni: Targi łodzi i jachtów z krajowych i zagranicznych stoczni

Gdynia ponownie stanie się miejscem, gdzie miłośnicy żeglarstwa będą mogli podziwiać łodzie oraz jachty pochodzące z uznanych polskich zakładów stoczniowych. Wśród nich znajdą się eksponaty od takich twórców jak Sunreef Yachts, Galeon Yachts, Wave Catamarans, Parker Poland czy też Northman. Nie zabraknie również jednostek stworzonych przez Balt Yacht, Cobrey Yachts, Sportis, Techno Marine, Nautic Yachts oraz Vulcan Yachts.

Dodatkowo na wystawie będzie można zobaczyć łodzie pochodzące od producentów takich jak O’Boats, Mazuria, Go2Boat, Stillo Yachts czy TJ Boats. Wszystkie te marki będą reprezentować polską scenę jachtową na tegorocznym wydarzeniu „Jacht 2020”.

Na targach nie zabraknie również prestiżowych marek zagranicznych. Wśród nich znajdą się takie firmy jak Alphastreet, Bavaria, Jeanneau czy też Nimbus i Windy. Ciekawostką jest fakt, że wiele z tych eksponowanych jednostek jest produkowanych w Polsce, co świadczy o dużym uznaniu dla polskiej branży stoczniowej na arenie międzynarodowej.