W gminie Przywidz miało miejsce doniosłe wydarzenie edukacyjne. 21 lipca 2026 roku w lokalnym Urzędzie Gminy odbyły się egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego. Był to dzień pełen emocji dla czterech nauczycielek ze Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Przywidzu, które przystąpiły do tego ważnego egzaminu.
Nowe osiągnięcie lokalnych nauczycielek
Kandydatki, Karolina Machola, Diana Zaręba, Anna Ciecholewska i Monika Knopa, z sukcesem zdały egzamin i uzyskały stopień nauczyciela mianowanego. To nie tylko kamień milowy w ich karierach, ale także świadectwo ich determinacji i oddania pracy pedagogicznej.
Wpływ na lokalną społeczność szkolną
Podniesienie kwalifikacji przez te nauczycielki ma duże znaczenie dla całej społeczności szkolnej. Ich zaangażowanie i profesjonalizm z pewnością przyczynią się do wzbogacenia procesu nauczania oraz polepszenia jakości edukacji w szkole. Warto podkreślić, że zdobyta wiedza i nowe umiejętności będą miały bezpośrednie przełożenie na codzienną pracę z uczniami, co z kolei wpłynie na ich rozwój i sukcesy.
Życzenia i nadzieje na przyszłość
Serdeczne gratulacje dla wszystkich nauczycielek! Ich osiągnięcie to wynik wieloletnich starań i ciągłego doskonalenia się w dziedzinie edukacji. Życzymy im dalszych sukcesów zawodowych, radości z pracy z młodzieżą oraz nieustającej pasji w kształtowaniu przyszłych pokoleń. Niech ich przykład będzie inspiracją dla innych.
Źródło: facebook.com/PrzywidzEkostrefa
